Witamy na stronie Szkoły Językowej Open Mind Konin

Naszą dewizą jest otwartość – na świat, na ludzi, na nowe możliwości a przede wszystkim na potrzeby Klientów – najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie, nie narzucamy jedynych, nieomylnych rozwiązań, a szukamy ich wspólnie, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania indywidualnych osób. Każdego dnia otwieramy naszych Uczniów na świat, dając im umiejętności pozwalające na odkrywanie piękna innych kultur, interesujących ludzi i wspaniałych miejsc.

Lektorzy angielskiego, francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego.
Jesteś językowcem! Metodyka jest Twoją pasją! Nauczanie masz we krwi! Potrafisz i lubisz uczyć! Jesteś otwarty na świat i ludzi! Masz poczucie humoru! Nie boisz się wyzwań!

… a dodatkowo: jesteś kreatywny, pełen pomysłów, znasz MS Office i stawiasz na swój rozwój! Jesteś doświadczonym nauczycielem lub w tym roku się bronisz!

OTWIERAJ LUDZI NA ŚWIAT!

Propozycja współpracy:

  • Praca w najlepszej Szkole Językowej w Koninie lub w Twoim mieście,
  • Dogodne godziny zajęć,
  • Praca z małymi grupami do 12 uczniów,
  • Wsparcie metodyka,
  • Coaching,
  • Udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konferencjach na terenie całego kraju

Obowiązki:

  • Rozdawanie ludziom klucza do otwierania się na świat – znajomości języka,
  • Rozwój, rozwój, rozwój … ! osobowości i warsztatu nauczycielskiego,
  • Otwartość na ludzi,
  • Zarażanie entuzjazmem do nauki języka obcego

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA PRZEZ CAŁY ROK!

CV oraz list motywacyjny z ewentualnymi referencjami/ opiniami z praktyk prosimy przesłać na adres praca@openmind.edu.pl z dopiskiem LEKTOR/ MIASTO. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Konsultant sprzedaży – cała Polska
Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług – praktyczna znajomość technik sprzedaży, umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy w sprzedaży,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy, operatywność i samodzielność w działaniu,
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Dyspozycyjność – praca zmianowa w pełnym wymiarze.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników,
  • Bogaty pakiet szkoleń, w tym szkoleń językowych,

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@openmind.edu.pl z dopiskiem w temacie: KONSULTANT SPRZEDAŻY/ MIASTO.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

ULOTKARZE
Zatrudnimy STUDENTÓW DO KOLPORTAŻU MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Wymagania:

  • status studenta (wiek: 18-26 lat),
  • dyspozycyjność w okresie wrzesień – październik,
  • zapał do pracy

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku oraz w soboty,
  • atrakcyjne warunki płacowe

Aplikacje (CV ze zdjęciem) należy przesłać na adres e-mail praca@openmind.edu.pl z dopiskiem w temacie KOLPORTAŻ/MIASTO. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”