Witamy na stronie Szkoły Językowej Open Mind Konin

Naszą dewizą jest otwartość – na świat, na ludzi, na nowe możliwości a przede wszystkim na potrzeby Klientów – najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie, nie narzucamy jedynych, nieomylnych rozwiązań, a szukamy ich wspólnie, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania indywidualnych osób. Każdego dnia otwieramy naszych Uczniów na świat, dając im umiejętności pozwalające na odkrywanie piękna innych kultur, interesujących ludzi i wspaniałych miejsc.

Oto nasz miś, który zwie się Teddy Eddie. Miś jest dość psotny i sypia w śmierdzącej skarpecie, a mimo to zachęca tysiące dzieci do tego, aby przychodziły do szkół językowych na lekcje angielskiego.

5000 to zasób słów jakim posługuje się dorosły Amerykanin.

Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki. Teddy Eddie to metoda nauczania angielskiego dla najmłodszych.
Zastanawiasz się czy zapisać dziecko na kurs Teddy Eddie?
Zapoznaj się z cechami naszej metody!
Teddy Eddie jest:

PRZYJAZNY
nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w ładnych, kolorowych salach

WIELOPOZIOMOWY
gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania

ELASTYCZNY
zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie

AMBITNY
zawiera wyjątkowo duży zasób słów (wprowadzanych i ćwiczonych zawsze w zdaniach) oraz tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym

PRZYJAZNY RODZICOM
zawiera ‘Poradnik dla rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka

WIARYGODNY