Witamy na stronie Szkoły Językowej Open Mind Konin

Naszą dewizą jest otwartość – na świat, na ludzi, na nowe możliwości a przede wszystkim na potrzeby Klientów – najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie, nie narzucamy jedynych, nieomylnych rozwiązań, a szukamy ich wspólnie, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania indywidualnych osób. Każdego dnia otwieramy naszych Uczniów na świat, dając im umiejętności pozwalające na odkrywanie piękna innych kultur, interesujących ludzi i wspaniałych miejsc.

Serdecznie zapraszamy na PÓŁKOLONIE w Open Mind!

Naszą bazę wakacyjną stanowi siedziba Open Mind – Plac Niepodległości 1 (dawny RUCH w Nowym Koninie), gdzie od godziny 7:30 do 9:00 schodzą się nasi Koloniści. Zaczynamy od śniadania o godz. 9:00, które Dzieci przynoszą ze sobą. Po śniadaniu startujemy z blokami tematycznymi zależnymi od tematu przewodniego turnusu. Jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, w ruchu i na zabawie. Nieustannie towarzyszy nam język angielski- podczas zabawy,  przy posiłku, przy kasie biletowej – wykorzystujemy wszystkie sytuacje, aby przyswajać przydatne zwroty. Nasi opiekunowie to Lektorzy języka angielskiego na co dzień pracujący z Dziećmi, posiadający uprawnienia wychowawców kolonijnych oraz przeszkoleni w zakresie pierwszej pomocy. Takie intensywne otaczanie Dziecka językiem (9 godzin dziennie to 45 godzin angielskiego w tygodniu!) to najlepsza gwarancja przyswojenia przez nie języka w błyskawicznym czasie i w najbardziej praktyczny sposób!

Obiad i podwieczorek serwowany jest w restauracji a w przypadku wycieczki – na miejscu. Po obiedzie kolejny językowy blok tematyczny. Dzieci odbierane są od godziny 15:00 do 16:30.

Jesteśmy pierwszą na konińskim rynku firmą oferującą półkolonie dla Dzieci i jedyną łączącą zabawę, ruch i wypoczynek z  nauką angielskiego. Półkolonie z angielskim to jedyna szansa na zapewnienie Dziecku tak intensywnego kontaktu z językiem za konkurencyjną cenę!

Poniżej informacje na temat terminów, program turnusów oraz dokumentacja zgłoszeniowa.

Zapisy i informacje w Sekretariacie szkoły:

Izabela Czurko tel. 661 221 174

Zapisy Online